Fusion Levice

Čo je Fusion?

HUDBA, NOVÉ ZRUČNOSTI, ZÁBAVA, PRIATEĽSTVÁ!


Fusion je pre teenagerov vo veku 14 - 20 rokov. Základ tvorí moderný spevácky zbor, ktorý má nácviky raz do týždňa. Učíme sa nové piesne, ktoré sú známe a práve bežia v rádiach. Počas workshopov si zlepšujeme hru na  hudobnom nástroji, ktorý si každý môže vybrať sám. Nie je podmienkou, aby si vedel hrať na hudobnom nástroji. Snažíme sa vytvoriť priestor, kde sa to môžeš naučiť. Každý semester zakončíme vystúpením, kde môžeme rodičom a kamarátom ukázať, čo nové sme sa naučili.  No všetko toto robíme veľmi radi, spolu a je nám dobre. 


Tak sa pridaj k nám a zaži niečo nové!

Prídi na nácvik, radi ťa tu uvidíme.

 

Kedy?

Každý ŠTVRTOK o 17:30 


Kde?

Mládežnícke Centrum Kontakt Levice na prvom poschodí


Čo potrebuješ?

Nadšenie a chuť sa učiť niečo nové.


Sleduj nás:

FB: Fusion Levice

Instagram: fusion_levice

 


file-39893

O nás

o našom krú :)

 

Sme mladí kresťania (členovia zboru Cirkvi Bratskej v Leviciach), ktorí majú radi hudbu a chcú robiť niečo pre naše mesto. 

Na všetkých aktivitách (nácvik, workshopy, nácvik kapely) je prítomný dospelý vedúci.

 

Počas Fusionu máme krátke zamyslenie, ktoré sa môžu týkat kresťanskej viery, morálnych hodnôt, či iných aktuálnych otázok. Všetci majú možnosť si vypočuť príbehy a zamyslenia a sami posúdiť, či je to niečo, čo by ich mohlo zaujímať. Nikoho do ničoho nenútime. 

 

Fusion je pre všetkých. Chceme, aby Fusion bol miestom, kde sa môžu ľudia stretávať bez ohľadu na to, či sú veriaci alebo nie. Učíme sa byť schopní vypočuť jeden druhého a prijímať sa navzájom.